Katedra Przemysłów Kreatywnych

Aktualne

3 kwietnia 2020#otwórz wiosnę

Z radością informujemy, że Dom Kultury APK jest również na Instagramie. W związku z czym zachęcamy do wzięcia udziału w akcji #otwórz wiosnę. Namawiamy do pozostania w domach i tworzenia prac plastycznych w różnych technikach, nawiązujących do aktualnej pory roku. Otwórzmy wiosnę w domowych pracowniach! Malujmy, rysujmy, twórzmy! Otwórzmy się na wiosnę! Niech wiosna zagości w naszych sercach, głowach i domach.

Szczegóły
2 kwietnia 2020Bezpłatne kursy językowe eTutor już dostępne

Bezpłatne kursy językowe eTutor już dostępne. 

Od dziś możesz w pełni korzystać z największego serwisu do nauki języków online w Polsce - eTutor. To nowoczesna platforma, która pozwoli Ci w szybki sposób poznać angielski. Bez stresu, ograniczeń i przede wszystkim bez wychodzenia z domu.

Żeby wziąć udział w kursie zarejestruj się w dniach od 1.04.2020 do 8.04.2020
Wejdź na: https://www.etutor.pl/zapisy/wyzsza-szkola-gospodarki-w-bydgoszczy i ucz się z przyjemnością!

Szczegóły
14 listopada 2019Targi sztuki Arts&Crafts

APK oraz Katedra Przemysłów Kreatywnych zapraszają artystów i twórców zajmujących się rękodziełem artystycznym do udziału w przedświątecznych targach sztuki i rękodzieła „Arts&Crafts”. Będzie to wyjątkowa okazja, by kupić dzieło sztuki, designu w przystępnej cenie. Mamy nadzieję, że różnorodność gatunków i form prezentacji, bezpośredni kontakt z twórcą, zachęcą do nabycia wyjątkowego, świątecznego prezentu. Podsumowaniem targów będzie stworzenie platformy sektora kreatywnego w regionie promującej bydgoskie rzemiosło i lokalnych twórców, informujące o wydarzeniach dedykowanych branżom kreatywnym. Projektem zostaną objęci twórcy, rzemieślnicy, oraz kadra zarządzająca sektorem kreatywnym. Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia